27 авг 2015

Објављена јавна набавкa за Услуге стручног надзора над извођењем радова на изградњи моста Љубовија-Братунац.

Министарство грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре објавило је у четвртак, 27. августа 2015. године, позив за подношење понуда у оквиру јавне набавке за Услуге стручног надзора над извођењем радова на изградњи моста Љубовија-Братунац. Позив ће бити отворен до 25. септембра 2015. године до 12 часова када ће бити изабран понуђач са којим ће бити потписан уговор.

Отварање понуда обавиће се 25.09.2015. године са почетком у 12,30 часова у Свечаној сали, II спрат, крило A, Министарствa грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре, Београд, Немањина 22-26, уз присуство овлашћених представника понуђача.

Србија ће финансирати израду комплетне планске и техничке документације и изградњу моста са приступном саобраћајницом, БиХ изградњу објеката на граничном прелазу, а Република Српска приступне саобраћајнице на територији БиХ.

Конкурсна документација се преуѕима на порталу Управе ѕа јавне набавке www.portal.ujn.gov.rs  или на интернет страници Министарства грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре www.mgsi.gov.rs